Jesseho aktuální Twitter:
twitstamp.com

Květen 2012

Návštěva v show Fuse´s Top 20 Countdown

21. května 2012 v 11:39 TV & Interviews - 2012

Jesse navštívil 22. května show Fuse´s Top 20 Countdown. Aby spáchal rozhovor ještě před tím, než bude premiéra filmu Chernobyl Diaries, která se chystá 25. května ;)


Behind the scenes (dvě videa)

21. května 2012 v 11:34 Chernobyl diaries
Wooow, tyhle videa miluju! Hned si je jdu pustit. Behind the scenes, jsou prostě super. Dozvíte se mnoho z toho jak se film natáčí a uvidíte i snahu herců xP. Vznikla zatím dvě videa, tak snad budou stát za to, už teď myslím že ano! ;)Rozhovor pro radio SiriusXM

21. května 2012 v 11:31 Radio - 2012
Jess má teď spoustu rozhovorů, díky filmu Chernobyl Diaries. Tady máme jeden z nich, který si můžete i poslechnout! ;) Byl pro rádio SiriusXM.

NAHRÁVKA ZDE


Jess v kampani proti šikaně "Stand4change"

6. května 2012 v 16:25 | Dela |  Charita & Kampaně

Krátký spot pro studenty jichž se týká šikana. Nemusí se jich týkat přímo, ale mohou o ní třeba na své škole vědět. Klip má dodat odvahu ke změně. Najdete v něm známé hvězdy. Officiální stránka: www.stand4change.org.

Zapojilo se již přes 1,3 milionu studentů ze 2 100 škol hlavně ze spojených států ale také ze 40 dalších zemí.

Tento projekt má na starosti známý člověk jménem Ken Kragen, který už projektoval i známé projekty jako: We are the word, Hands across America apod.

"Šikana je problémem každého z nás. A každý může být součástí řešení. A tak chceme znát názory studentů, jak by oni šikanu zastavili! Posílají nám své návrhy a nejlepší nápady budou vybrány, aby se stali realitou."

Dole na officiální stránce si můžete stáhnout 3 pozadí na facebook, pro podporu projektu ;) Ale jelikož se to u nás nekoná, pochybuju že by nějaký čech měl zájem :D. Njn, ach ta Amerika, země neomezených možností :D.

Myslím že je to bezva akce. Na každé škole se najde někdo takový. Bohužel dnešní doba je opravdu hrozně šílená. Takže pro tuto akci dávám palec hore a doufám že pomůže co nejvíc! ;)

Nová ukázka z filmu

6. května 2012 v 15:37 | Dela |  Chernobyl diaries

Abych řekla pravdu, vůbec jsem ukázku nepobrala :D. Co to tam ten týpek "zametá pod koberec" to fakt nechápu :D Skončí to v tom největším napětí, takže nezbývá než si počkat na film. Ukázky jsou vážně na houby! :D