Jesseho aktuální Twitter:
twitstamp.com

Duben 2012


Jesse slaví 25. narozeniny

9. dubna 2012 v 18:14
Už je tomu tak, čas běží, roky přibývají a Jesse je jako my všichni též o rok starší. Dnes slaví už 25. let. Tak všechno nejlepší Jesse ;)
Pamatuju si na dobu kdy Jesse slavil 22. a já obemailovala celé TV Óčko aby nám (jeho českým fanynkám) zahráli. A zahráli. Byla sem moc ráda když řekli že nejsem jediná kdo do óčka napsal. Potěšilo mě to. Kanál už nemám, tak nevím, jestli Jesse zahrají i dnes :D. I tak na tu chvíly moc ráda vzpomínám a to už je to tři roky zpět x).

Tenhle obrázek je z jednoho bývalého designu, který se zas stává současným :D. Je na něm zobrazeno, jak se Jesse měnil. No není roztomilej od začátkku až do přítomnosti?

Alvin & Chipmunks: Chipwreaked získal ocenění filmu roku v "dětské kategorii"

8. dubna 2012 v 19:24 Alvin & The Chipmunks

Už je tomu tak, film Alvin & Chipmunks vyhrál ocenění Kids Choice Awards 2012 v "dětském oddělení" filmu roku. Já teda hlasovala pro Harryho Pottera! :D Ale budiž. Jesse na pódiu při předávání ceny nebyl, ve filmu daboval (Theodora). Galavečer si však nenechal ujít. Takže tady je pár fotek a dvě videa z youtube co přidala známá "paparazzi firma" PopCandiesTV ;)