Jesseho aktuální Twitter:
twitstamp.com

Březen 2012

Kids Choice Awards 2012

29. března 2012 v 20:00 Alvin & The Chipmunks

TADY můžete hlasovat v rubrice "Nej film/favorite movie" za Alvina. Proti němu stojí Harry Potter, Šmoulové a Muppets.
Bohužel v ničem jiném Jesse nenajdete :/. Vyhlášení bude už 31. 3. ;) Na stránce je skvělá videoukázka :D doporučuji! ;)

Officiální stránka

29. března 2012 v 10:37 Chernobyl diaries

Tady je officiální stránka k filmu ^^ Naskočí vám hned trailer, když ho vypnete (nápis close nad trailerem) začnou se vám linout z repráků hrůzostrašné zvuky! :D Doporučuji! :D

Trailer

29. března 2012 v 10:34 Chernobyl diaries

Dokonalost *_*

Informace o horroru a krátký popis + 2 officiální první fotky

29. března 2012 v 10:18 Chernobyl diaries
Jesse minulý rok opravdu zapracoval. V květnu (25.) bude premiéra horroru Chernobyl diaries, kde Jesse hraje jednu z hlavních rolí. Zachvilku sem přidám i trailer na který mrkněte, protože je to opravdu můj šálek čaje :D. Miluju tyhle typy horrorů a miluju Jesseho = dokonalý film :D. Opravdu se divím že Jesse hraje v něčem takovém. Je vidět, že stále překvapuje ;).

Pár informací o filmu:
○ Nejdříve se zdálo že název filmu bude "The Diary of Lawson Oxford" ale poté se název změnil řekla bych k lepšímu a lépe film vystihuje " The Chernobyl Diaries".
○ Distribuce filmu je u Warner Bros, ale vydání filmu je možné taky díky Alcon Entertainments.
○ Režisérem je Brad Parker.
○ Hrají: Jonathan Sadowski, Devin Kelley, Jesse McCartney, Olivia Taylor Dudley, Nathan Philips, Ingrid Bolso Berdal a Dimitri Diatchenko.
○ Film je založen na originálním příběhu!
○ Oren Peli - specialista na natáčení paranormálních filmů. Má zasebou i paranormální horrory Paranormal Actitivity (u kterých se já osobně opravdu skoro potentovala :D)
○ Děj se odehrává ve městě Prypiat, kde uvízne nečekaně parta šesti přátel která původně jen jela do Evropy na dovolenou. Napadne je spestřit si jí a najmout si Extrémního turistického průvodce, který je má provést Černobylskou katastrofou. Samozřejmě že ignorují stezky kam se smí a jdou těmi co se nesmí! :D. V již zmíněném městě bývali ubytováni pracovníci Černobylského reaktoru. Město je opuštěné více jak 25 let. Po průzkumu však partička zjistí.. že nejsou sami... Uáááá ;D
○ Od září 2011 probíhalo natáčení ve východní Evropě (Srbsko, Budapešť).
○ Financováno FilmNation Entertainment.

První dvě officiální fotky k filmu:Animace ze starého dobrého klipu Beautiful soul

29. března 2012 v 9:40 | Nikky |  Beautiful soul - zajímavosti
A máme tady další úžasné animace ze staré dobré Beautiful soul ♫♪♫♪..