Jesseho aktuální Twitter:
twitstamp.com

Leden 2012

Jesse si zahraje v Kriminálce Las Vegas

31. ledna 2012 v 17:38 Zajímavosti
Epizoda ponese název: Seeing Red a má premiéru 15. 2. 2012. Jesse hraje týpka, který jestli sem to dobře pochopila dokončil vysokou školu a měl autonehodu - omdlel při řízeni. K jeho příběhu se zapletou nečekané tajemné události a bude to vyšetřovat Nick Stokes.
Zajímalo by mě, co je to za tajmenou událost, když tam ve skladišti pobíhá slečna jen v košily :DD ^^.
nádherné video! - behind the scenes - focení

31. ledna 2012 v 17:20 Magazines - 2012

Krásněji zpracované video jsem ještě neviděla. Pochopitelně co se Jesse týče. Opravdu mi vyrazilo dech a dalo mi chuť těšit se na ten shoot. Snad se vám taky bude líbit :)

Je to focené pro časopis Glamoholic Magazine, vyjde 7. února. Fotograf: Vijat Mohindra

Jsem zpět - rozhodnuto!

26. ledna 2012 v 11:35 | Niky |  O blogu
Kdo by to čekal, jsem zpět :D. Po pauze která ani nebyla ohlášená, by se dalo říct jen "jedeme dál" :D. Je štěstí že tento blog není tak zanedbaný jako můj další blog o Veronice Mars, na kterém to bude těžší i s přidáváním nových článků, protože seriál bohužel pro nás fans skončil třetí sérií a čtvrtou nehodlají natáčet :/ což je velká škoda.
Ale už zpět k Jessemu. Pokusím se přidávat novinky a zároveň doplňovat to co jsem zameškala - a že toho bude určitě dost. Nevím co jiného k tomu říct. Spřátelené blogy.. tak u nich sem asi už dávno smazaná :D a rozhodla jsem se nové ani nějak nevyhledávat. Nechci být nucena chodit a komentovat blogy jen proto že musím, jelikož jsem jejich SB, takže asi tak. Budu brát SBčkářství spíš jako reklamu pro blog či tak podobně. Později o tom napíšu článek, uvidíme kdo semnou bude souhlasit.
Jinak se budu pokoušet o nový design, zatím zůstane tento. Na blogu o Veronice mám dost velký problém s písmem a jeho barvou, které tam přeskakuje jak se mu zachce. Doufám že tomu tak nebude aj tu.

No a to je asi tak všechno. Těším se, těšte se. Niky ;)