Jesseho aktuální Twitter:
twitstamp.com

Duben 2011

Jesse McCartney spolupracuje s Justinem Biebrem

30. dubna 2011 v 13:43 Zajímavosti
Časopis "M" prozradil, že Jesse spolupracuje na novém CD Justina Biebra. Nu, Jesse asi není jedinný který se rozhodl rozšoupnout a vydat nové CD :D. Jesse časopisu řekl: "Justin´s a really nice guy. I´m actually writing a few songs for his next CD." Dále časopis podotknul, že mu Justin Jesseho připomíná, když byl ještě v obdobích Summerlandu a měl tisíce šílených fanynek jako má teď právě Justin. Jesse na to odpověděl: "You know, to really appreciate it, to live in the moment and work hard, and you can have a career for years to come."

Existují taky spekulace, že Justin bude naoplátku i v některé z dalších Jesseho písniček!

Myslím, že Jesse odpověděl skvěle, už si svoje "šílené fanynky za svého náctiletého období užil" a je čas na tu pravou kariéru. Vždycky stejnak budu vzpomínat na mlaďoučkého Jesseho, který byl k sežrání (a pořád je) a pouštět si Summmerland ^^. Nakonec tedy chci jen podotknout, že jsem nezaznamenala další novinky okolo náplně tohoto článku... uvidíme tedy, co se bude dít dál :D x).


Jesse McCartney - Have it all

30. dubna 2011 v 13:20

píše se rok 2011 a Jesse McCartney přichází se svým novým, v pořadí již čtvrtým, albem! Název: Have it all! ... Již v lednu tohoto roku prošlo Hollywood Records spoustu nových Jesseho písniček do již zmíněného nového alba! a tady jsou:

1. Shake
2. One night
3. The Writer
4. Club Hop
5. I think she likes me
6. Tonight is your night
7. I don´t normally do this (feat. Tyga)
8. Undo
9. Have it all
10. Mrs. Mistake
11. Seasons (My love will never change)

Jesse na albu spolupracoval s několika lidmi, kteří se podíleli i na předchozím albu Departure. Jako např.: Sean Garrett, Kevin Rudolf a rapper Tyga. V albu zní pop a R&B. Jesse toto album vytvářel celý rok. Děkujeme mu a těšíme se až písničky uslyšíme ve svých sluchátkách ^^ :D x)

Wanted by Jesse

27. dubna 2011 v 11:17 Fashion & Style


Opravdu skvělé video behind the scenes z focení shootu pro Wanted by Jesse. Opravdu ráda bych k ní někdy přičuchla :D


fotky:
104.7 KISS FM radio - přípravy na vystoupení

3. dubna 2011 v 15:27 Radio - 2011 ♪♫♪
Jesse stále v Phoenixu. Rozezpívává se :D. Moc nechápu o jaký vystoupení jde o.o je tam tolik jmen pořadatelů o.o a navíc to bylo minulej rok jenže se mi ztratila rubrika 2010! jako fajn no :D ae tak důležitý je to video :P a tady je:

104.7 KISS FM radio - setkání s fanoušky

3. dubna 2011 v 15:12 Radio - 2011 ♪♫♪
Takže tady máme video s Jessem a taky jednou "velkou" fanynkou, které bylo umožněno se s ním osobně setkat. Dokonce má vytetované jeho jméno "JMac" na podbřišku a u toho srdíčko, jak roztomilé :D Podívejte se sami, co na to Jesse, ale asi ho to potěšilo :D


101.5 Jamz with Lady La

3. dubna 2011 v 15:07 Radio - 2011 ♪♫♪


Jesse měl interview v rádiu v show Lady La ve Phoenixu. Rádio hodnotilo Jessovu tvorbu a určilo 5 nejposlouchanějších písniček: 1. Beautiful soul, 2. Leavin, 3. It´s over, 4. Just so you know a 5. Shake.