Jesseho aktuální Twitter:
twitstamp.com

Prosinec 2009

Jesse opouští studio MTV

28. prosince 2009 v 15:12 Appearances - 2009
V minulém článku jste se mohli podívat na video Jesseho rozhovoru a teď se můžete podívat na fotky, když už Jesse odchází ze studia:

Jesse-MTV-with Alexa Chung

20. prosince 2009 v 11:16 TV & Interviews - 2009

Jesse navštívil show Alexi Chung v americké MTV. Začíná to taky vypadat tak, že Jesse připravuje new album a nevylučuje další spolupráci s Ludacris(em) s kterým nazpíval novou verzi How do you sleep. Říká o něm také, že je to jeho oblíbený rapper, jinak by s ním asi nespolupracoval že jo... :D

Jak to bude s blogem?

17. prosince 2009 v 13:50
Takže, dostali jsme od našeho pana ředitele xD volno v pondělí i v úterý, takže budu mít na blogy čas, ale ne tak úplně. Budu postupovat takto:
1) věnovat se budu spíš blogu lloyd-daniels.blog.cz, protože X-factor už dávno skončil a já tam mám teprve nějaké 7 kolo. Takže to musím dohnat a pak už se blog bude věnovat jen a jen Lloydovi.
2) potom bych měla asi udělat nějaký vánoční design pro tento blog, což snad během volna ještě před Vánoci stihnu... snad :D
3) už je zas bordel v menu, chybí mi tam odkazové obrázky na aff. a můj další blog... Není týden bez toho, aby se z blogem něco nedělo :(
4) POTM pro prosinec nebude, takže stále můžete hlasovat v POTM pro listopad ZDE
5) to je zatím vše... xD...

Milan photoshoot

17. prosince 2009 v 13:40 Photoshoots - 2009
Objevil se nový shoot, velice pěkný! :Mikiny s Jessem

13. prosince 2009 v 15:10 Jessshop
No musím uznat, že jsou pěkné! U té bílé se mi líbí vyřešení nápisu na tom rukávu... :)

Juniors Slim Fit Jesse Mac Departure Hoodie

($39.95)

Unisex Fit Jesse Mac Portrait Hoodie

($39.95)

Co nosí Jesse - 3.

13. prosince 2009 v 14:54 Fashion & Style
Mikča, kterou měl Jesse na sobě v klipu Body language:

Jupí ☺☺☺

9. prosince 2009 v 15:38
Super, jak jste si mohli všimnout blog zase funguje tak jak má... Normálně ta chyba byla u mě. Měla sem v nastavení internetu pro Mozillu vyplé zobrazování obrázků pro blog.cz, což bylo opravdu divné, protože se v tom fakt nehrabu :D. Ale hlavně že už je vše v nejlepším pořádku :) I´m happy! ☺

Jesse in Los Angeles

9. prosince 2009 v 15:36 Candids - 2009
A bohužel jen 2 fotky (takové momentkové :D) Jesseho v LA:

Jesse at the Variety Power of Youth

9. prosince 2009 v 15:32 Appearances - 2009
Nedávno tady byl článek o této akci, tak teď tady z ní máme fotky. Na fotkách můžete vidět Jesseho z cenou, kterou získal za pomoc organizaci City of hope. Zahlédla jsem tam taky jednu z hvězd High School Musical - Corbin Bleu.


City of hope 2009 - video

9. prosince 2009 v 15:18 Charita & Kampaně

Jesse navštívil City of Hope a sděluje divákům, proč podporuje skvělou práci organizace jenž chrání životy a provádí výzkumné a léčebné programy:


Officiální stránky City of hope.

Zbláznily se blogy, nebo prohlížeč Mozilla Firefox?

6. prosince 2009 v 13:46
Každý můj blog má problém s tím, že se nezobrazují fotky v článcích, možná to tak nevypadá, ale zkuste přejít do archivu a uvidíte... Dále se taky nezobrazuje záhlaví a popisky v menu. Opravdu to nechápu. Možná je problém v prohlížeči Mozilla Firefox, ale taky je možné že ten problém mám jen já. Takže budu vděčná za vaše komentáře, jestli se vám tento blog zobrazuje správně.
Jenže jakmile zadám adresu jednoho z mých blogů do jiného prohlížeče - např. Google Chrome, tak blog úplně normal funguje, jenže jsem zvyklá na Mozillu takže uvidím co bude dál, do té doby, bohužel nic nezveřejním... :(

Thomas White HQ

1. prosince 2009 v 13:26 Photoshoots - 2009
Objevila se jedna fotka z Jesseho nového shootu:

Variety´s → "Power of Youth"

1. prosince 2009 v 13:24 Performing/Tours/Concert - 2009
Chystá se vystoupení v Los Angeles a to 5. prosince 2009. Budou tam hvězdy jako: AnnaLynne McCord, Emma Roberts, Jesse McCartney, Corbin Bleu a Miranda Cosgrove. Power Variety je zaměřeno na podporu mladých talentů, aby se zapojili do dobročinných a humanitárních účelů, přičemž jejich pozice v populární kultuře motivuje ostatní... :D Opět sem se něco snažila přeložit, tak snad je to dobře... Tato organizace pomáhá různě (nemocným i těm co nemohou kvůli nedostatku financí studovat) a stojí za ní spousta mladých hvězd jako např.: Kay Panabaker, Emma Roberts, Joe - Kevin - Nick Jonas, Dakota a Elle Fanning, Selena Gomez, Maggie Grace, Ashley Greene, Hilary Duff, Corbin Bleu, Asher Book, Kelly Clarkson a mnoho dalších...

Jesse má new dvd?→Live at the house of blues

1. prosince 2009 v 13:03 Zajímavosti
Jak již jsem tu nedávno psala, na překlady moc nejsem, ale i s mojí základní formou aj :D jsem si snad dokázala přeložit, že tento rok bylo dohromady dáno Live at the house of blues - sunset strip z Jesseho koncertu. Takže to nejspíš bude dvd z Jesseho živými vystoupeními. Již teď je k dispozici na iTunes. Budou tam písničky, které najdete níže:

Tracklist:
1. Freaky
2. Makeup
3. My Baby
4. Beautiful Soul
5. It's Over
6. Rock You
7. Runnin
8. Into Ya
9. She's No You
10. Oxygen
11. How Do You Sleep
12. Told You So
13. Relapse
14. Leavin
15. Body Language

Pěkný klip na How do you sleep

1. prosince 2009 v 12:34 Departure - zajímavosti

Opravdu úžasný klip na písničku How do you sleep!!!

13. On the Last Night of Summer - (poslední díl I. série)

1. prosince 2009 v 12:24 Summerland 1. série
Prázdniny končí. Johnny dostal v realitní firmě padáka, kolegyně Lauren, kterou před 6-ti týdny povýšili místo něj, už zcela ovládla pole. Johnny shání zoufale jinou práci a zjistí, že v Kalifornii momentálně žádná volná místa nejsou. K tomu je svědkem pokračující romance mezi Avou a Simonem. Když vidí, že Simon už si získal i malého Derricka, nevydrží to a ztropí scénu.
Susannah je na služební cestě s Anastasií. Ta je ze Susannah nadšena a chce, aby se odstěhovala do New Yorku a byla jí zcela k dispozici. Susannah je z toho dost zaskočená, vrací se do Playa Linda svěřit to Avě, a tam zjišťuje, že Ava si ohromně padla do noty s Colbym, který ji zřejmě plně nahradil nejen ve firmě, ale i jako Avin rádce v osobních věcech.
Jay a Erika se pohádají, když si Erika usmyslí, že Jayův pokoj vymaluje a předělá po svém: z jeho reakce zjistí, že nastěhovat se k tomuto dětinskému sobci byl omyl, a tak se sbalí a odchází.


12. Sexy mamča

1. prosince 2009 v 12:16 Summerland 1. série
Amber a Nikki jsou šokovány, když se Cameron objeví s novou přítelkyní, Jordan. Sokyně z nich udělá spojence.
Jay trénuje Brodina s partou dalších hochů, cílem je, aby se Brodin dostal do surf teamu místní střední školy. Brodin je nesvůj, když zjistí, že další z hochů z teamu, Lucas, je bratrem Tannera, se kterým se popral kvůli Erice o Dni zakladatelů.
Ava se cítí bez Susannah ještě nejistější, hledá nové spolupracovníky, ozve se jí jakýsi Colby, který vypadá a počíná si, jako by utekl z blázince, ale asi je to jen další homosexuál v módní branži. Začne jí okamžitě mluvit do osobního života, přesvědčuje ji, že musí být asertivnější, Ava si to vezme k srdci a vypraví se za Simonem, který se jí 14 dní neozval. Ten se tváří dost překvapeně, nicméně ji posléze pozve večer na koncert keltské hudby.

11. Life in the Fishbowl

1. prosince 2009 v 12:14 Summerland 1. série
Bradin se sbližuje s Callií, ale najednou se opět objeví Sarah i s otcem. Pustili ji na krátkou dovolenou z léčebny. Řekne Bradinovi, že všechno dělá kvůli němu a chce, aby jí řekl, že ji miluje a bude na ni čekat. Bradin jí projeví sympatie, ale rozumně dodá, že nemá tušení, co bude za rok. Sarah to raní natolik, že vykrade otci doma sejf a se všemi penězi zmizí z města.
Susannah se na pláži seznámí se zajímavým tulákem, který tam přespává, čte Kiplinga a maluje. Na internetu si pak najde, že je to slavný newyorský architekt Tyler, který dal vale hektickému životu ve velkoměstě. On ji zve, aby s ním jela do San Franciska, Susannah má ale jet ve službách madame Dubois do Paříže, tak váhá, jenže když za Tylerem ráno přijde, ten už je pryč, ale nechal jí na pláži vzkaz, že se třeba zas setkají, pokud se tam ještě někdy vrátí.