Jesseho aktuální Twitter:
twitstamp.com

Listopad 2009

8. - Tajemství

25. listopadu 2009 v 19:04 Summerland 1. série
Ava si začíná dělat starosti o Bradina, Sarah se jí zdá příliš divoká a nevypočitatelná. Její obavy se brzy potvrdí. Sarah vyláká Bradina v noci k moři, řádí u mola na vodním skútru a oba pak zatkne policie. Ava má se Sarah dlouhý rozhovor. Vyjde najevo, že dívka vyrůstá zcela bez dohledu, momentálně jsou její rodiče někde v Tibetu a nechali ji tu jen se španělskou služebnou.
Odkudsi se vynoří bývalý přítel Eriky Tate; Nikky zahlédne Eriku, jak ho líbá a donese to Jayovi. Ten je z toho dost špatný, nakonec mu to ale Erika vysvětlí a řekne Jayovi, že ho miluje.
Derricka vezmou Johnny a Susannah na výlet do hor. V noci si Johnny a Susannah ujasňují, jaké má kdo postavení v jejich čtveřici. Johnny řekne Susannah, která trpí jakýmisi pocity zbytečnosti, že ona je "lepidlo", ten, kdo je všecky drží pohromadě. Následné přátelské objetí a polibek si Derrick, který je pozoruje, špatně vyloží. Trpí totiž fixní ideou, že by se Ava a Johnny měli dát zas dohromady, že se totiž ve skutečnosti pořád milují.

7. - To Thine Self Be True

25. listopadu 2009 v 19:01 Summerland 1. série
Bradin stráví se Sarah noc. Nicméně následující den ji uvidí, jak se drží za ruku s jiným, je raněn, ale obratem se seznamuje s Callií z Nebrasky.
Malý Derrick se svou kamarádkou Marthou a jejím bratrem si hrají v domě, vlezou do Johnnyho pokoje a ve skříni najdou krabici, ve které je fotografie nahé Avy. Marthinin bratr si ji tajně strčí do kapsy. Fotka se zjevně dostane do nepovolaných rukou, protože druhý den řekne smutný Derrick Avě, že Martě její matka zakázala k nim chodit. Ava se k nim vypraví a dozví se, že v jejím domě je nevhodné prostředí pro malé děti. Rozčilená Ava seřve Johnnyho. Chvíli to vypadá, že Marthinina matka si zákaz styku rozmyslela, ale pak začne Marthinin bratr prodávat kopie fotografie a dostane za to od Derricka pěstí. Jeho matka má další výstup s Avou. Když se ale nakonec dozví, co její syn provádí, omluví se, a Marthu Derrickovi sama přivede. Ava chce fotku spálit, ale Johnny jí v tom zabrání s tím, že mu připomíná nejhezčí den jeho života.

6. - Big Waves

25. listopadu 2009 v 18:59 Summerland 1. série
Ava a Susannah organizují fotografování svých oděvních modelů - přichází fotografka Rachel, a Johnny je ve velkých rozpacích, že ji vidí. Posléze vyjde najevo, že jí někdy o Vánocích slíbil zavolat a nezavolal, a teď toho lituje. Je z toho velké drama, teprve na konci epizody se Johnny omluví a Rachel mu znovu dá své telefonní číslo. V domě je strašný nepořádek, všude se válí nevyřízená korespondence a nezaplacené účty, Susannah domlouvá Avě, aby s tím něco udělala, zvláště děti že potřebují pevnější řád. Ava odmítá s poukazem na to, že jsou prázdniny, děti mají mít legraci a ostatně pořádek jí připomíná jejího otce. Pak dá nicméně Nikki a Derrickovi za úkol, aby uklidili v garáži a vyhodili zbytečné věci. V Playa Linda se má konat soutěž v surfování, Jay z toho není nějak nadšený. Když se posléze objeví nějací jeho staří přátelé z minula, dovídáme se konečně o Jayově tragickém osudu: byl slavným surfařem v Austrálii, ale v roce 1997 utrpěl úraz, který mu znemožnil další závodní kariéru. Cricket, přítelkyně Eriky, se ho snaží znovu vtáhnout do dění kolem soutěže, ale Jay si při surfování opět poraní kotník. Rozhodne se, že už opravdu nebude pokoušet osud a bude radši trénovat Bradina, který prý jeví velký talent. Nikki po celou epizodu čeká na telefon od Camerona, dočká se až v závěru.

Jesse in Rap Up Magazine Summer Issue

25. listopadu 2009 v 18:43 Magazines - 2009
Wow! Konečně!!! Jesse se objevil v časopisu! Má tam samozřejmě i rozhovor, jenže já na ty překlady moc nejsem, takže si vás troufám odkázat na super stránku: jesse-mccartney.borec.cz.Chjo... :(

23. listopadu 2009 v 18:37
Po Jessem se snad země slehla nebo co... Asi sem slepá, ale nemůžu najít nic nového... Takže zítra přidám zas něco z minulých let = budu pokračovat v roce 2005... Snad se brzy něco objeví... Doufejme! :)

13th Annual Diversity Awards Gala

18. listopadu 2009 v 19:24 Awards - 2005
3 fotky a Jesse v tmavé barvě vlasů:


POTM č. 5 (listopad 2009)

10. listopadu 2009 v 15:44 POTM
:D Takže nerozhodně zvítězily tyto dvě fotky pro měsíc říjen, budou nejspíš v menu spolu no. I když musím říct, že nejdříve vítězila úplně jiná fotka. Uvidíme v POTM listopad!...:

Pro hlasování POTM listopad klik na celý článek...HDNet Concert series

7. listopadu 2009 v 16:11 Performing/Tours/Concert - 2009


Série koncertů s názvem: HDNet Concert Series - představuje premiéru: Jesse McCartney live in Hollywood. Bude to začínat už tuto neděli 8. 11. 09 v 8 h. ráno. Jesse je dosti vychvalován tím, že během 12ti let vydal několik alb a napsal mnoho písní a že je jeho kariéra opravdu obdivuhodná. Jesse bude na koncertu zpívat své hity jako např.: Beautiful soul, She´s no you, How do you sleep, Rock U a další...
V sérii koncertů budou např. vystupovat i: Pink, Duffy, Gwen Stefani

Kreslené obrázky - I. (černo-bílé)

6. listopadu 2009 v 15:15 Kreslené obrázky od fanoušků
Tak teda klobouk dolů, některé jsou opravdu úžasné a vypadají jako kdyby tam byl vyfocený pravý Jesse - hlavně tady ten první a potom dole první dva jsou skvělé :) !!!


Info. k blogu + mám nový blog!!!

5. listopadu 2009 v 19:46
←Musím říct, že o5 úžasný avatar!!!:)... A taky musím říct, že jsem to nemohla vydržet a založila jsem si další blog o Lloydovi Danielsovi!!! Před pár dny jsem tu o něm měla článek. Takže můj nový blog se nachází na této adrese: lloyd-daniels.blog.cz . Design už tam mám a myslím že se mi povedl :D. Článek je tam zatím jen jeden a to o tom, že je Lloyd nemocný a možná nebude v sobotním X-factoru zpívat...chjo... Doufám, že se uzdraví!
Chci se taky omluvit za to, že jsem slíbila že budu přidávat rok 2005, ale dnes jsem celý den vyráběla dess na blog o Lloydovi.
Ještě chci prostřednictvím tohoto článku říct, že bohužel mažu blog o Emmě Roberts. Myslela jsem si že mě blog o ní bude bavit, ale není tomu tak... Strašně dlouho jsem tam nebyla. Takže to je asi všechno, zatím se mějte! ;)

Info. k blogu

4. listopadu 2009 v 13:30
←Tak především chci říct, že tento avatar je úplně nejvíc skvěle úžasnej!!! Taky působí dost umělecky... Ale teď už k blogu. Dnes jsem přidala - doufám - všechno z roku 2004. Zítra asi začnu přidávat rok 2005 ale nevím to jistě. Možná ještě do večera něco přidám, uvidím. To je zatím vše :)

Z100's Jingle Ball 2004

4. listopadu 2009 v 13:12 Appearances - 2004
To teda nevím,co tam měli za fotografa, ale zachytil opravdu mazec "momentky"... za povšimnutí také stojí Jesseho oči... např. na druhé fotce - jako kdyby v nich měl korálky :D

Eighth Annual Teddy Bear Ball

4. listopadu 2009 v 13:09 Appearances - 2004
Bohužel jen jedna fotka:


Radio Music Awards Radio Mega Blast - Day One

4. listopadu 2009 v 13:04 Awards - 2004
Bohužel jen jedna fotka:

Nickelodeon's Worldwide Day of Play

4. listopadu 2009 v 13:01 Appearances - 2004
Nickelodeon's Worldwide Day of Play - Jesse se tam nejen setkal s fanoušky, ale zúčastnil se i her a různých soutěží... Byli přítomni i další osobnosti a taky herci ze seriálu Summerland - na první fotce vidíte Jesseho seriálové sourozence, taky je tam Zac Efron:

The 2004 Teen Choice Awards

4. listopadu 2009 v 12:52 Awards - 2004
O5 se tam Jesse potkal s Taylor Cole: