Jesseho aktuální Twitter:
twitstamp.com

Září 2009


UNCF Hosts A Tribute To Lionel Richie

18. září 2009 v 15:21 Appearances - 2009
Ostatní zúčastnění:
Natalie Cole, Akon, Jesse McCartney, Katharine McPhee, Brian McKnight, Boney James, a Chrisette Michele.

New klip - Body language

12. září 2009 v 16:47 Departure - videa

Jesse je v klipu skvělej!!! Je tam vložen asi 3x pohled na Jesseho botky :D docela zvláštní... myslím ale, že se tam vůbec nehodí ta dívčina v plavkách... no nevim... mrkněte se! Stojí to za to... :)

Opět pro blog menší prázdniny!!!

4. září 2009 v 17:09
Ano, už je to tak... Bohužel... Odjíždím v neděli s pár spolužáky do Německa na praxi... Vracíme se v sobotu... Takže tady celý týden nečekejte new články!!!... Novinky stejnak žádné nejsou... a nic staršího se mi zveřejňovat nechce... Omlouvám se SB ke kterým ještě teď zajdu... né že bych nějakým způsobem musela, ale jejich blogy se mi opravdu líbí a chodím na ně ráda... Omlouvá mě snad jen to, že jsem ve 4. ročníku a stále se neví jestli platí státní maturita, nebo jestli se bude odkládat... Všichni z toho máme docela nervy... To je zatím vše a snad za týden!!! :)

POTM č. 3 (pro září)

2. září 2009 v 13:49 POTM
Pro měsíc červenec/srpen již zvítězila s 9 hlasy tato fotka:

Info. k blogu

1. září 2009 v 11:48

Tak to je pro dnes bohužel vše... Rozšířila jsem článek o Jessem a jeho nové přítelkyni o nějaké fotky... Zítra bude vyhodnocení POTM a taky new POTM... Takže zítra :)


Jesse o5 blond!

1. září 2009 v 11:13 Jesse McCartney

Jedny z prvních fotek Jesseho o5 v blond barvě... njn ale už to nikdy nebude ten roztomilej blonďáček ze Summerlandu, protože život jde prostě dál... Fotky jsou z akce SoBe Lifewater Summer Fridays (New York) → 7. srpna


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host