Jesseho aktuální Twitter:
twitstamp.com

Květen 2009

3. - Fireworks

30. května 2009 v 17:28 Summerland 1. série
Ava se při volejbalu na pláži seznámí s Kylem, čerstvě rozvedeným mužem, a řeší otázku, jestli je připravená začít nějaký nový vztah, Susannah ji hecuje. Ava si dá večer s Kylem rande, vypadá to mezi nimi nadějně.
Mezitím se Nikki ve školním autobuse seznámí s hochem jménem Cameron, který ji pozve na rande. Jdou spolu na ryby, a Cameron ji pak pozve, aby druhý den večer přišla k němu domů, budou se společně dívat na ohňostroj. Vyjde ovšem najevo, že Cameron je syn Kylea - Ava s tím má problém, a předloží ho svým přátelům: mají vážný hovor o výchově dětí a vztazích mezi dospělými a dospívajícími. Dojdou společně k závěru, že Ava by neměla přikládat takový význam skutečnosti, že Kylův syn chodí s Nikki - Ava se sice zdráhá, ale druhý den, když Nikki s Cameronem ve vší počestnosti sledují doma u Camerona ohňostroj, vpadnou nic netušící Kyle s Avou do domu a hned za dveřmi se na sebe vášnivě vrhnou. Otřesená Nikki uteče a udělá pak Avě scénu.
Bradin, který stále pálí za Erikou, má zatím problémy s jejími četnými ctiteli.

2. - And So the Day Begins

30. května 2009 v 17:27 Summerland 1. série
Ráno Nikki tvrdí, že malý Derrick je nemocný, a donutí Avu, která měla mít na letišti důležitou schůzku se slavnou módní návrhářkou Lydií, aby s ním zůstala doma. Na schůzku jede jen Susannah, a vrátí se značně rozezlená, protože Lydia se urazila, že si Ava nedokáže na tak důležitou věc udělat čas. Vyčte Avě, že sebou nechá manipulovat, Nikki to slyší, a ještě víc se zatvrdí.
Bradin, který se mezitím už stačil zamilovat do své instruktorky Eriky, jde surfovat. Když pak ale později uvidí Eriku líbat se s Jayem, opije se na pláži pivem.
Malý Derrick se přijde dospělých přeptat, jaké je to umřít, ti nepochopí, že má sebevražedné záměry a vylíčí mu smrt jako něco docela příjemného. Derrick, který touží odebrat se za maminkou, jde pak na pobřeží a ulehne na skálu a čeká, že ho spláchne příliv. Ava a Johnny ho najdou a zachrání v poslední chvíli.
Bradin dorazí domů namol a popere se s Jayem. Večer je tak krušný, že Susannah i Jay nezávisle na sobě uvažují o tom, že se odstěhují. Jitro je ale moudřejší večera, Jay pomáhá Bradinovi léčit kocovinu a promluví si s ním jako chlap s chlapem, Ava najde správný tón pro rázný hovor s Nikki.

S Jessem na natáčení Summerlandu - 2. série - II. část

29. května 2009 v 17:00 Summerland - natáčení
Klik na celý článek a podívejte se, jak jsou ty fotky úžasné!!!
Jak se hodíte k Jessemu???

29. května 2009 v 15:11 Jesse McCartney

Na této stránce si můžete vyzkoušet, jak by jste se hodili k Jessemu, nebo i k jiné osobnosti. Já jsem dopadla docela dobře a to s celkovými 84 % :D .
Pak napište do komentů, kolik máte... jsem docela zvědavá, kolik by měl někdo další....
Pro ukázku můžete vidět můj celý "graf" → klik na celý článek. Pak jsem si ještě zkoušela, ke komu bych se hodila nejvíc a vyjel mi Tom Felton :D (Harry Potter → Draco Malfoy :D ).


Jakoby se mé dva blogy propojily!!!→video

27. května 2009 v 16:52 O blogu

Našla jsem takové video, u kterého jsem se docela zamyslela... Jakoby by vědělo že mám blogy o Kristen (Veronica Mars) a o Jessem (Summerland)... Asi to byl můj osud založit tyhle dva blogy :D. Ani nevím proč jsem si vybrala tyhle dvě "téma" a o nich začla blogy tvořit... ale jedno vím jistě...jsem ráda, že mám blogy právě o nich... Na video se určo koukněte - pak teprve pochopíte o čem to tu píšu...akorát si myslím, že ten konec mohl být lepší...

Veronica Mars (Kristen Bell) x Summerland (Jesse McCartney)


DNES - "útok" na Jesseho!!!

27. května 2009 v 13:21

Takže už dnes je útok na Jesseho!!! Jsem opravdu zvědavá co z toho nakonec bude a kolik fanynek odpoví...

DNES v 19:00 na Jesseho komentech na myspace!!!!

Tento článek o5 píše mé SB jesse-love.blog.cz

Dnes - Útok na Jesse přes Myspace

Dnes to vypukne. Prosííím všechny fanoušky. ZOPOJTE SE!!!! Dnes v 19.00 hod.
Na Myspace.
Ještě jednou sem dávám Jessovo Myspace.
Doufám, že nás bude dost na to, aby to Jesseho pořádně oslovilo.
Děkuji Všem co se zapojíte je vidět, že o Jesseho u nás opravdu stojíte.
Myslím, že Jesse může být na naše fanoušky opravdu hrdý. =)
Taky děkuji mím SB za velikánskou podporu. Jsem ráda, že Vás mám .<3"útok" na Jesseho

25. května 2009 v 20:39

Moje SB vymyslelo takovou věc, o které se dočtete dále v článku...Já se tedy plně zapojím...Nic za zkoušku nedáme, budu se to snažit říct i jiným fanynkám Jesseho, které znám...Šance na úspěch je možná minimální ale jak už jsem říkala, zkusit by se to mělo...

Dále je článek psán autorkou blogu: jesse-love.blog.cz

Útok na Jesseho přes Myspace

Tak mě napadlo. Jess nechce jet do České republiky, protože si myslí,
že tu nemá moc fanoužků. Chci ho proto vyvést z omylu.
Naplánujeme útok na Jesseho přes Myspace. Jedněm fanouškům se tento pokus povedl. Tak proč ne českým fanouškum??!!!

Den zahájení útoku =D: 27.5.2009
Hodina: 19.00

Jesseho myspace:

http://www.myspace.com/jessemccartney


Prosííím všichni fanoušci se zapojte jinak nám to nebude k ničemu!!!!!!!
Málo lidí žádný úspěch!!!!!!!!!!!


Popis seriálu

24. května 2009 v 15:28 Summerland - Kalifornské léto

SHRNUTÍ:
Hlavní postavou je Ave Gregoryová, které tragicky zemře její sestra a spolu s ní i manžel. Ave tak přibydou na starost jejich 3 děti: 16-letý Brandin, 13-letá Nikki a 10-letý Derrick. Potom se k ní přestěhují a bydlí spolu se Susannou, Jayem a Johnnym. Spolu překonávají jednotlivé prekážky. Zažívají si první styk s drogami, alkoholem, ale i s jejich prními láskami.

DELŠÍ POPIS:
Ava Gregory žije svůj Kalifornský sen. Energická třicátnice, žena v nejlepších letech, opouští dobře placené místo módní návrhářky jednoho z nejznámějších módních domů světa, aby se vydala na těžkou cestu za nejistým cílem - provozovat vlastní módní značku.

klik: celý článek


1. Pilot

24. května 2009 v 15:21 Summerland 1. série

Ava je módní návrhářka, vlastní dům v Kalifornii v Playa Linda, kde žije se svými přáteli: Susannah, svou obchodní partnerkou, svým bývalým milým Johnnym, který pracuje v místní realitce, a surfařem Jayem. Začátek seriálu ji zastihuje ve zlomovém bodu její kariéry: má připravenu k prezentaci vlastní módní kolekci. Její šéf, Ian Straub, jehož intimní návrhy odmítne, se na poradě vyjádří o její práci nelichotivě. A tak Ava i se Susannah dávají výpověď s tím, že se osamostatní.
Mezitím v Kansasu zahynou při nehodě její sestra s manželem, rodiče tří dětí, 13-leté Nikki, 16-letého Bradina a 8-letého Derricka. Ava přijíždí na pohřeb a zjišťuje, že podle sestřiny poslední vůle je to ona, kdo se má o děti postarat. Její přátelé jí slibují pomoc, rozhodne se tedy vzít si je do Kalifornie.
Začátky jsou pro všechny těžké - nejlíp komunikuje nejstarší Bradin, kterému Jay dohodí hodiny základů surfu u své přítelkyně, atraktivní Eriky. Malý Derrick je zcela otřesený, trpí nočními můrami, a Nikki, kterou cloumá puberta, se na jednu stranu snaží nahradit sourozencům matku, zároveň však svou přecitlivělostí a mladistvým egoismem začátky soužití nejvíc ztěžuje.

Měním design...

24. května 2009 v 13:16

Už je to tak...měním design...jsem sama zvědavá co vyrobím...během dneška to snad bude hotové....Menu nejspíš nechám, tak jak je....bílou barvu asi taky....takže budou změny jen v záhlaví a jinčí obrázek v okraji stránky...

Původ jména Jesse

23. května 2009 v 19:22 Jesse McCartney
původ: anglické jméno, biblické (Jesse - se jmenoval otec krále Davida - Starý zákon)
výslovnost: Jess-ee (džesí)
pochází z hebrejštiny - Yishai - znamená dar nebo talent
Jesseho přezdívky: Jester, Double shot, JMac
Jesseho celé jméno: Jesse Arthur McCartney


video - Jesse děkuje za hlasy - TRL Awards

20. května 2009 v 13:25 Awards - 2009

V tomto videu, by měl Jesse děkovat za hlasy do TRL Awards 2009... Je to krátký a rychlý video, takže tam fakt nic nejde rozpoznat...Jo a ještě k blogu - nějak se zasekl video-playlist... Nevím co s tím zas je, snad se to dá do pořádku, když ne, mrknu na to zítra... Ten blog je snad prokletej nebo co...

Jesse McCartney bohuže nevyhrál v TRL Awards 2009

18. května 2009 v 18:01 Awards - 2009

Už je to tak, Jesse bohužel nevyhrál...škoda... více info. tady - přímo na oficiálních stránkách.
Např. v kategorii First lady zvítězila Hilary Duff, Man of the year - Marco Carta, Best band - Lost, Best movie - Twilight ...

O5 blbne menu

16. května 2009 v 19:09
Omlouvám se, když vám nepůjde menu, vypadlo mi už 2x... Nevím čím to je.... Tady mi to tak neva (mám tu málo rubrik) ale na mém druhém blogu je to potom učiněná katastrofa...